Projekt Chronos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Času je málo...
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Seznámení s projektem

Goto down 
+5
Dastan
Nico
Kashike
SteamTiger
Admin
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Mirella

Mirella


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 11. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 4 EmptyFri Apr 27, 2012 8:11 pm

Mirella
"To nevím, ale díky..." usmála jsem se, ale dál jsem to neřešila. Nebudu se hádat kvůli komplimentu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 4 EmptyFri Apr 27, 2012 8:15 pm

Sean


Nemáš zač. Podívám se na jídlo na stole. Ber si co je libo. Já mám hlad jako vlk. Sednu si ke stolu a začnu si nakládat jídlo na talíř.
Návrat nahoru Goto down
Mirella

Mirella


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 11. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 4 EmptyFri Apr 27, 2012 8:22 pm

Mirella
"Díky."
Naložila jsme si trochu jídla s tím, že si kdyžtak přidám a začala chroupat první sousto.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 4 EmptySun Apr 29, 2012 9:47 am

Celými prostorami se rozlehla siréna ohlašující hlášení: Všechny subjekty nechť se ihned dostaví do Přednáškového sálu v budově A. Opakuji, všechny subjekty nechť se dostaví do přednáškového sálu v budově A...
Návrat nahoru Goto down
https://chronos-rpg.forumczech.com
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 4 EmptySun Apr 29, 2012 1:54 pm

Ivan-budova A

Mírným poklusem se dorazil do přednášecího sálu v budově A. Když sem vešel do sálu, postavil sem se ke dveřím a čekal.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 4 EmptySun Apr 29, 2012 4:34 pm

Sean


Zvednu se od stolu, polknu sousto co jsem měl v ústech a nasadím veselý výraz. Tak jdeme... práce nikdy nekončí. Vezmu si brašnu se sešitem a psacíma potřebama a vyrazím do přednáškové místnosti.
Návrat nahoru Goto down
Mirella

Mirella


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 11. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 4 EmptySun Apr 29, 2012 4:40 pm

Mirella
Položila jsem vidličku a šla na přednášku.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 06. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 4 EmptyMon Apr 30, 2012 1:08 pm

Zoramu - Budova A

Dorazil jsem na určené místo a vyčkával dalších pokynů.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 4 EmptySun May 06, 2012 7:34 pm

Jako poslední vešel do místnosti profesor Rosečkin a zavřel za sebou dveře. Byli jste tam jen vy. Na pana Dastana nebudeme čekat, nejspíš se někde zdržel. Přistoupíme k vaší první misi...

Profesor vám začal ukazovat na dataprojektoru různé obrazy s náboženskou tematikou a pouštními bitvami.

...Píše se rok 1187, Jeruzalém je v obležení. Saladín se rozhodl získat město zpět pod svou nadvládu...Ale k věci- ve městě se ukrývá člověk- Amil. Poznáte ho podle znaménka, které má na krku...
Profesor vám ukázal obrázek:
Seznámení s projektem - Stránka 4 50312_10

Měl by pracovat v paláci jako sloužící, dříve byl koželuhem. Už dlouho jsme od něj nedostali zprávy o křižáckém pokladu, který jsme měli nalézt někdy v těchto dnech. Vaším úkolem je kontaktovat ho, přežít a přinést informace k nám.


Naposledy upravil Admin dne Tue May 08, 2012 9:01 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://chronos-rpg.forumczech.com
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 4 EmptySun May 06, 2012 9:15 pm

Ivan-přednášecí sál

Bude tam nějaká možnost se s vámi během mise spojit? Pokud ne, co dělat když bude váš člověk mrtvý, nebo nezvěstný? Kdy vyrážíme a kde si můžeme vzít výbavu?
Byl sem tady asi ten, co se pokaždý nejvíc ptá, ale kdo se moc ptá, moc se dozví a ušetří si otázky na potom. Nepamatoval sem si to přesně, ale někdy kolem tohodle roku sem se narodil... už je to hodně dávno.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 4 EmptySun May 06, 2012 9:20 pm

Sean


Rychle si obkreslím to poznávací znamení do poznámkového sešitu. No... to je tedy radost... Otočím se k Miralle: Umíš francouzky? Teď nemyslím líbat...
Návrat nahoru Goto down
Mirella

Mirella


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 11. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 4 EmptySun May 06, 2012 9:26 pm

Mirella
"Ne, bohužel," odpověděla jsem kysele. "Ale s tím přece museli počítat..."
Nejspíš jsem nezněla zrovna přesvědčivě. Spíš jsem v to doufala, než že bych si to myslela.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 4 EmptySun May 06, 2012 9:30 pm

Sean


No tak uvidíme... řekněme že se mi nechce na rychlo učit další jazyk.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 4 EmptySun May 06, 2012 10:11 pm

Profesor

Profesor se na Ivana trochu pousmál. Vybavení máte v místnosti sousedící se cvičištěm- zbrojírně, chcete-li. Najdete tam vše potřebné. Pokud byste chtěli, můžeme něco přiobjednat. To ale bude chvíli trvat. Ve vašich pokojích najdete nahrávky s podrobným popisem toho, ajk funguje prolínání času v Projektu. Náš člověk podal včera hlášení se slovy, že je na velmi bezpečném místě a muslimové ještě neprorazili. Bohužel se do města musíte dostat sami- portál ve městě je neustále rušen...musíme na to poslat techniky... poslední větu si zamrmlal spíše jako poznámku. Pokud neumíte francouzsky nebo anglicky, půjde s vámi jeden z našich lidí- lingvista. V tom případě se bude primární úkol zaměřovat hlavně na to, aby přežil.

//Až bude čas, napíšu, jak to chodí v Projektu a jak je vlastně myšleno propojování časů v našem dobrodružství.
Návrat nahoru Goto down
https://chronos-rpg.forumczech.com
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 4 EmptyMon May 07, 2012 10:17 am

Ivan

Rozumím, moje angličtina stačí na to, abych si objednal kafe, ale s dorozumíváním to vypadá hůř... Řekl sem a pak sem jenom čekal na rozchod.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 06. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 4 EmptyMon May 07, 2012 10:38 am

Zoramu

Vyšší střední jsem vyšel se samími jedničkami,to nebude snad takový problém.Usmál jsem se.Jen mě zajímá.Jaká je pravděpodobnost že porušíme tok?
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 4 EmptyMon May 07, 2012 1:03 pm

Sean


Tak fajn... anglicky umim, přeci jen je to moje mateřština. Horší to bude s bojem. Napíšu si do notesu poznámku: Zjistit kdo z kolegů je šermíř, začít se učit techniku.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 4 EmptyMon May 07, 2012 1:57 pm

Ivan

Já, pan Dastan a pan Zoramu víme jak se s mečem zachází, nevím jak ostatní, ale můžu poskytnout rychlo lekci s meči, sekerami, kopím, lukem, dýkami a podobně.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 06. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 4 EmptyMon May 07, 2012 1:59 pm

Zoramu

Když jsem zaslechl o umění s mečem musel jsem se ozvat.Sedmý dan v Kendó.Ale nevím jestli budu schopen poskytnout rady.Nevím totiž jaký meč budeme moct mít.Pokud ho budeme moct mít.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 4 EmptyMon May 07, 2012 2:09 pm

Sean


Já bych o několik šermířských lekcí rozhodně stál. Nerad bych tam někde skončil jako špíz.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 4 EmptyMon May 07, 2012 2:19 pm

Ivan

Sem k dispozici hned jak tu skončíme.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 4 EmptyMon May 07, 2012 2:25 pm

Sean


Díky moc. Budu se těšit. Tak to bychom měli... co tam máte dál Šternberg? Jo... politická situace a zázemí města. Musim se na to někde podívat abych věděl do čeho lezeme. Taky plány nebudou od věci. Opět si udělám pár poznámek.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 06. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 4 EmptyMon May 07, 2012 2:29 pm

Zoramu

Ehm.Jen tak mě napadlo.Trochu jsem se začervenal bylo mi to trapné.Poradili by jste mi tu někdo s oblečením a zbraní do té doby?
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 4 EmptyMon May 07, 2012 2:32 pm

Sean


Něco na to nastuduju a mrkneme se na to. Když mi na to dáte tak hoďku času...
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 4 EmptyMon May 07, 2012 4:42 pm

Steam

Kroužková zbroj, nebo kožená, šla by i šupinatá, ale ty ostatní za moc nestojej. Zbraně můžou bejt štít, nebo nějaký jednoruční meče, palice, palcáty, kopí a podobně. Popřípadě i luky a šípy... Rozhodně doporučuju kroužkovou kapuci, nebo přilbu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Seznámení s projektem - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Seznámení s projektem
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Projekt Chronos :: Pravidla a informace :: Hra :: Čas na hru-
Přejdi na: