Projekt Chronos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Času je málo...
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Seznámení s projektem

Goto down 
+5
Dastan
Nico
Kashike
SteamTiger
Admin
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Mirella

Mirella


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 11. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 3 EmptyFri Apr 13, 2012 4:51 pm

Mirella
Přijala jsem nabízenou ruku. "Mirella," představila jsem se. To už jsme se ocitli před dveřmi do ošetřovny. Vstoupila jsem dovnitř a začala se rozhlížet kolem. Byla vážně dobře zařízená. Vzala jsem nějaké menší desky, které byly ve skříni a začala si zapisovat všechny léky, které jsme tu měli.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 3 EmptyFri Apr 13, 2012 7:02 pm

Sean


Vstoupím do ošetřovny a uznale hvízdnu. Teda... tohle jsem viděl naposledy na škole... pak už jen bláto, lékařský stan a mraky much...
Návrat nahoru Goto down
Mirella

Mirella


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 11. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 3 EmptyFri Apr 13, 2012 7:44 pm

Mirella
"Máš pravdu, je to tu fakt úžasně zařízený. Stejně doufám, že většinu těch věcí nebudu potřebovat," usmála jsem se.
Zatím jsem si nevšimla, že by tu cokoliv chybělo. Lepší pracoviště jsem si ani nemohla přát.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 3 EmptySat Apr 14, 2012 5:17 am

Sean


Doufej. Ale i kdyby, tady se bude pracovat jedna báseň. Začnu se poohlížet po věcech které se můžou hodit do polní lékárny... věci jako zabalené obvazy, jehly s morfiem, zásypy....
Návrat nahoru Goto down
Mirella

Mirella


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 11. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 3 EmptySat Apr 14, 2012 8:19 am

Mirella
"To určitě. No, já jsem hotová..." spokojeně jsem se ušklíbla, desky hodila na stůl a opřela se o zeď. Byl bílý, nebyla na něm nic moc k vidění, takže jsem se raději podívala na Seana a pozorovala jeho prohlídku.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 3 EmptySat Apr 14, 2012 5:27 pm

Sean


Prohlédnu si kde co je a pak přejdu k Mirelle. Jak se dohodneme na mise?? Pokud půjdeme spolu v jednom týmu tak to chce vědět kdo, co, kde a jak.
Návrat nahoru Goto down
Mirella

Mirella


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 11. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 3 EmptySat Apr 14, 2012 5:45 pm

Mirella
"Myslím, že výhodnější by bylo, kdyby byl každý z nás v jiné skupině. Pokud bychom přesto měli možnost pracovat společně, pak bude záležet na typu zranění a na tom, v jakém stavu zrovna budeme," pousmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 3 EmptySat Apr 14, 2012 5:48 pm

Sean


Já myslím že se budu pohybovat na čele, takže pokud by došlo k nějákému zranění, tak poskytnu základní ošetření a přepošlu ti ho někam dozadu do zázemí, kde se o něj můžeš líp postarat.
Návrat nahoru Goto down
Mirella

Mirella


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 11. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 3 EmptySat Apr 14, 2012 6:28 pm

Mirella
"To zní dobře. Zajímalo by mě, co vlastně budeme na těch misích dělat..." zamyslela jsem se. "Vím, že bych asi začít s nějakým fyzickým tréninkem, ale upřímně se mi do toho vůbec nechce."
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 3 EmptySat Apr 14, 2012 6:41 pm

Sean


No, řekněme že já jsem tvor od přírody líný. Těžko se teď dokopu k nějáké aktivitě... takže... příjmeš mé pozvání na skleničku???
Návrat nahoru Goto down
Mirella

Mirella


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 11. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 3 EmptySat Apr 14, 2012 7:20 pm

Mirella
"Proč ne? Aktivity můžou počkat do zítřka. Nerada bych ale překážela, takže jestli budeš něco potřebovat, klidně mě vyhoď."
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 3 EmptySat Apr 14, 2012 7:52 pm

Sean


Vyhoď??? Víš jak je to dlouho co jsem měl ve svém okolí krásnou ženu? Dlouho. Opět jí nabídnu rámě a vykročím směrem ke svému pokoji.
Návrat nahoru Goto down
Mirella

Mirella


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 11. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 3 EmptySun Apr 15, 2012 7:23 am

Mirella
"Děkuju..." špitla jsem a svěsila hlavu, aby nebylo vidět, že se červenám. Přijala jsem rámě a následovala Seana do pokoje.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 3 EmptySun Apr 15, 2012 10:28 am

Sean


Dovedu jí na pokoj, kde jí gestem pokynu ke křeslu a přejdu ke svým věcem. Z malého kufříku vytáhnu skoro stoletou láhev whiskey. Naliju do dvou skleniček a jednu donesu Mirelle. Na nejkrásnější dívku v Projektu...
Návrat nahoru Goto down
Mirella

Mirella


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 11. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 3 EmptySun Apr 15, 2012 11:02 am

Mirella
"Na nejšarmantnějšího muže v Projektu," upravila jsem jeho slova a připila si.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 3 EmptySun Apr 15, 2012 11:11 am

Sean


Připiju a usměju se. Teda... když si to myslíš... abys pak nebyla překvapená.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 3 EmptySun Apr 15, 2012 11:23 am

Náhle se rozezěly sirény, ale po pár vteřinách utichly. Po pár minutách se v rozhlasu ozvalo:
Pan Sean Courtney a slečna Mirella Vernengo se dostaví okamžitě do nemocničního křídla. Pan Sean Courtney a slečna Mirella Vernengo se dostaví okamžitě do nemocničního křídla. Hlas utichl. Neslo se to celým prostorem.
Návrat nahoru Goto down
https://chronos-rpg.forumczech.com
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 3 EmptySun Apr 15, 2012 11:27 am

Sean


Hm... práce je svině... Položím sklenku a vyrazím ke dveřím. Až po vás madam...
Návrat nahoru Goto down
Mirella

Mirella


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 11. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 3 EmptySun Apr 15, 2012 1:05 pm

Mirella
Nejdřív jsem byla trochu překvapená, pak jsem ale také položila skleničku, vyšla z pokoje a přede dveřmi jsem počkala na Seana. "Sakra... vypadá to, že zábava bude muset počkat," ucedila jsem spíš pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 3 EmptySun Apr 15, 2012 1:50 pm

Sean


Myslím že zábavy si tu všeobecně moc neužijeme. Vyrazím poklusem po chodbách směrem do nemocničního křídla a doufám že se Mirella drží za mnou.
Návrat nahoru Goto down
Mirella

Mirella


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 11. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 3 EmptySun Apr 15, 2012 1:55 pm

Mirella
S kyselým obličejem jsem přikývla a vydala se hned za ním.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 3 EmptySun Apr 15, 2012 1:59 pm

(Přesuňte se do mise určené pro vás, děkuji)
Návrat nahoru Goto down
https://chronos-rpg.forumczech.com
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 3 EmptyWed Apr 25, 2012 8:34 pm

Sean


Dorazil jsem na pokoj a napochodoval do koupelny. Opláchnu si obličej a pokusím se trošku vzpamatovat. Najednou vypadám jako o deset let starší. Špatné osvětlení zvýraznilo vrásky a drobné jizvičky od písku v obličeji. Po minutě myšlenky na stáří zapudím a vyjdu z koupelny ven.
Návrat nahoru Goto down
Mirella

Mirella


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 11. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 3 EmptyFri Apr 27, 2012 8:04 pm

Mirella
Sedla jsem si na svoje původní místo a zamyšleně pozorovala strop. Abych se nějak zabavila, pohrávala jsem si s vlasy. Když Sean po chvilce vylezl z koupelny, hned jsem s tím přestala a usmála se na něj.
"Byl jsi fakt dobrej..." pochválila jsem ho.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 3 EmptyFri Apr 27, 2012 8:07 pm

Sean


Pohlédnu na Mirellu a nahodím lehký úsměv. Díky... dlouho už jsem nepracoval na sále. Vítaná změna. A ty jsi byla taktéž výborná.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Seznámení s projektem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Seznámení s projektem
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Projekt Chronos :: Pravidla a informace :: Hra :: Čas na hru-
Přejdi na: