Projekt Chronos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Času je málo...
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Seznámení s projektem

Goto down 
+5
Dastan
Nico
Kashike
SteamTiger
Admin
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 5 EmptyMon May 07, 2012 4:47 pm

Sean


Osobně bych to viděl na kůži. Ta totiž nedělá zvuky. Pokud jsem dobře poslouchal tak se budeme plížit do obleženého města a to poslední co někdo z nás potřebuje je chrastit.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 06. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 5 EmptyMon May 07, 2012 6:17 pm

Zoramu

Rád bych podotkl že se chci vyhnout boji.Mé šermířské umění vzniklo jindy a hlavně jinde.Také nevím jak bude použitelné se zbraní kterou budud možnost mít.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 5 EmptyMon May 07, 2012 6:36 pm

Profesor

Profesor se pousmál nad vaší konverzací. Vybavení nechám na vás. Nejpozději do zítřka však musíte vyrazit. Doporučuji využít kanalizaci, která ústí v nedaleké jeskyni na západ od města. Máte štěstí, že pár dní nepršelo- jeskyně bude jakžtakž suchá.
Návrat nahoru Goto down
https://chronos-rpg.forumczech.com
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 5 EmptyMon May 07, 2012 7:01 pm

Sean


Děkujeme profesore, už jsem si dělal starosti jak se dostaneme dovnitř. Mohu vás ještě požádat... máte mapu tehdejšího města?
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 5 EmptyMon May 07, 2012 7:49 pm

Ivan

Dál stojim u dveří a čekám až se to tu rozpustí, abych se mohl jít připravit.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 5 EmptyMon May 07, 2012 9:13 pm

Profesor

Profesor kývl na Seana a přejel na další slajd:

Seznámení s projektem - Stránka 5 Model_holyland

Váš kontakt by se měl nacházet někde v horním městě, konkrétně v červené oblasti. Zastával funkci koželuha, začal bych tam.
Návrat nahoru Goto down
https://chronos-rpg.forumczech.com
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 5 EmptyMon May 07, 2012 9:16 pm

Sean


Výborně. Dám si pár minut práce s tím si mapku aspoň zhruba obkreslit. Děkujeme pane profesore. Myslím že se půjdeme připravit... nebo ne?
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 5 EmptyMon May 07, 2012 9:18 pm

Profesor

Profesor jen ukázal na dveře. Pokud by měl ještě někdo nějaké dotazy, najde mne zde v kabinetě. Hodil rukou za sebe k nenápadným dvířkům v rohu místnosti. Zůstal ale stát v seminární místnosti, kdybyste se někdo chtěl na něco zeptat. Sraz je zítra ráno.
Návrat nahoru Goto down
https://chronos-rpg.forumczech.com
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 5 EmptyMon May 07, 2012 10:19 pm

Ivan

Prozatím mě těšilo, nashledanou... Budu k dispozici v tréninkové místnosti.
Řekl sem a vyrazil sem prvně do svého pokoje. Tam sem si pustil nahrávku od Projektu, kterou bych tam měl mít.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 06. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 5 EmptyMon May 07, 2012 11:20 pm

Zoramu

Jen jsem souhlasně kývl a ještě se zeptal profesora.Kdo nás povede?
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 5 EmptyTue May 08, 2012 8:58 am

Profesor

To už není moje starost. Jste skupina, která bude teď pár let pracovat spolu. Tak si to nějak rozvrhněte... usmál se profesor pobaveně a kývl Ivanovi na pozdrav.
Návrat nahoru Goto down
https://chronos-rpg.forumczech.com
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 5 EmptyTue May 08, 2012 9:06 am

Sean


Nuže dobrá... navrhuji sraz tak za půl hodiny v treninkové hale. Musím si jít zjistit nějáké informace. S tím se otočím a vyrazím k sobě do pokoje, kde si vyřeším všechno ohledně cestování v čase a pak začnu vyhledávat informace které by se mi mohly hodit.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 06. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 5 EmptyTue May 08, 2012 10:32 am

Zoramu

Pomalu se odeberu k sobě.Vyřídím co mám a pošlu malý krátký pozdrav domů s tím že žiju.
Návrat nahoru Goto down
Rebeca Flynn

Rebeca Flynn


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 07. 05. 12

Seznámení s projektem - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 5 EmptyTue May 08, 2012 3:12 pm

Rebeca

Poslouchala jsem o čem se bavili a pak šla za profesorem.
"Pane profesore, týká se ta mise i mě? Nebo mám volno?" optala jsem se trochu nejistě.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 5 EmptyTue May 08, 2012 9:50 pm

Profesor

Jestli misi chcete...
řekl profesor a pousmál se. Ale je nebezpečná.
Návrat nahoru Goto down
https://chronos-rpg.forumczech.com
Rebeca Flynn

Rebeca Flynn


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 07. 05. 12

Seznámení s projektem - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 5 EmptyWed May 09, 2012 6:17 am

"v čem spočívá?" zeptala jsem se
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 5 EmptyWed May 09, 2012 8:10 am

Profesor

Najít v Jeruzalémě člověka Amila a získat od něj informace... řekl profesor klidně. Vypadalo to, že je hodně trpělivý a s ničím se nevzteká.
Návrat nahoru Goto down
https://chronos-rpg.forumczech.com
Rebeca Flynn

Rebeca Flynn


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 07. 05. 12

Seznámení s projektem - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 5 EmptyWed May 09, 2012 5:02 pm

"No.....nevím jestli je to něco pro mě, pane profesore, nikdy jsem na misi nebyla. Prakticky nevím nic." řekla jsem trochu nervózně
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 5 EmptyWed May 09, 2012 6:43 pm

Profesor

Nikdo z přítomných nebyl na misi. Ale je to čistě na vás... řekl profesor a dál se k tomu nevyjadřoval.
Návrat nahoru Goto down
https://chronos-rpg.forumczech.com
Rebeca Flynn

Rebeca Flynn


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 07. 05. 12

Seznámení s projektem - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 5 EmptyWed May 09, 2012 6:45 pm

poznala jsem že ho silně otravuji, proto jsem se raději otočila a vrátila se k té skupince co se bavila o té misi a promluvila na ně
"Můžu se k vám připojit s misí?"
Návrat nahoru Goto down
Mirella

Mirella


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 11. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 5 EmptyThu May 10, 2012 7:03 pm

Odešla jsem z místnosti a odebrala se do svého pokoje, abych se připravila na misi.
Návrat nahoru Goto down
JoshX

JoshX


Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 10. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 5 EmptySat May 12, 2012 4:04 pm

Josh X
opožděne jsem došel do mistností kdo vy asi jsem zabloudil když jsem narazil na profesora nahodil jsem lehky usměv to jen tak jak jsem oddkoukal od ostatnich a pote promluvil
"Omlouvám se za spožděni... Sice nevím oco jde ale vše si zjistím jak to pujde... Rad Bych se přidal k Misi Profesore"
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 5 EmptyMon May 14, 2012 7:12 pm

Sean


Když si nastuduji veškeré dostupné materiály a úspěšně si je poznamenám, vyrazím do treninkových prostor.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 5 EmptyFri May 18, 2012 8:00 pm

Ivan-soukromý pokoj

Když si důkladně prohlídnu a přečtu všechny informace, které sem měl v pokoji ohledně mise, dojde mi že už je čas vyrazit a tak sem se přesunul zpět do přednášecího sálu.(přesun-mise)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Seznámení s projektem - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Seznámení s projektem
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Projekt Chronos :: Pravidla a informace :: Hra :: Čas na hru-
Přejdi na: