Projekt Chronos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Času je málo...
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Mirella

Mirella


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 11. 04. 12

Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu   Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu - Stránka 2 EmptyTue Apr 24, 2012 5:44 pm

Mirella
Když jsem odcházela ze sálu, měla jsme mizernou náladu. Zpanikařila jsem, kdyby tam nebyl Sean, mohlo to dopadnout úplně jinak. Stoupla jsem si vedle něj a zamyšleně zírala do země.
"Děkuju..." zamumlala jsem.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu   Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu - Stránka 2 EmptyTue Apr 24, 2012 6:48 pm

Sean


Zvednu pohled a po pár vteřinách se opatrně postavím. Za co krásko? Byla jsi skvělá..
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 04. 12

Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu   Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu - Stránka 2 EmptyTue Apr 24, 2012 6:49 pm

Michail ROsečkin

Profesor se k vám postavil čelem a s úsměvem se na vás podíval. Byli jste skvělí, opravdu. Můžete se odebrat do pokojů. Je tam pro vás přichystaná speciální večeře. Pak za sebou zavřel dveře a šel studovat "pacienta".
Návrat nahoru Goto down
https://chronos-rpg.forumczech.com
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu   Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu - Stránka 2 EmptyTue Apr 24, 2012 7:08 pm

Sean


Seberu se a vyrazím do svého pokoje. Je jen na Miralle jestli půjde se mnou...
Návrat nahoru Goto down
Mirella

Mirella


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 11. 04. 12

Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu   Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu - Stránka 2 EmptyWed Apr 25, 2012 7:46 pm

Mirella
Než jsem se stačila rozkoukat, byl už Sean na odchodu. Rychle jsem se vydala za ním.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu   Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Sean Courtney - Kashikeho char

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Projekt Chronos :: Pravidla a informace :: Hra :: Mise-
Přejdi na: