Projekt Chronos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Času je málo...
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Sean Courtney - Kashikeho char

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Sean Courtney - Kashikeho char Empty
PříspěvekPředmět: Sean Courtney - Kashikeho char   Sean Courtney - Kashikeho char EmptyWed Apr 04, 2012 7:50 pm

Subjekt: Sean Courtney

Věk: 39 let

Výška: 190cm

Váha: 91kg

Původní národnost: Brit

Povaha: Milý a přátelský člověk. Umí se dobře bavit a většinou je ve společnosti oblíbený. Dokáže se i plně koncentrovat na jakoukoliv činnost. Má rád dobré pití, ženy... ale jeho největší láskou je divoká Afrika.

Záliby: Lov, cvičení a procházky po buši. V laboratoři často čte, nebo jen tak sedí, popíjí whiskey a baví se s lidmi.

Životopis: Sean Courtney se narodil na usedlosti kousek od Doveru. Jeho otec byl lékař a matka zůstala se Seanem a jeho sestrou doma. Prožili si celkem klidné dětství a když skončilo, Sean nastoupil na medicínu. Chtěl pokračovat v otcově profesi, chtěl pomáhat lidem a zachraňovat jejich životy... asi stejně jako většina mladých a naivních mužů. Aniž by se téhle naivity zbavil, vystudoval medicínu a pokusil se někde uchytit jako lékař. To se však nezdařilo.

Jednou, když seděl doma a rozesílal svůj životopis do nemocnic, aby ho zase nepřijali, si k němu přisedl otec a nabídl mu sklenku. Řekl mi že když to nejde v nemocnici, tak ať to zkusím u armády, že tak taky začínal a někdy by se k tomu i rád vrátil. Dbal jsem otcovy rady a přidal jsem se k armádě. Po výcviku jsem byl přiřazen v té době k ještě existujícím RAR (Rhodesian African Rifles) jako bojový medik. Když jsem dorazil do Afriky, myslel jsem že jsem v ráji. Ten názor mě přešel hned druhý den.

Doplňující výcvik byl peklo. Běhat, šlhat, střílet... učit se přežít... tolik jsem toho musel zvládnout. Dva měsíce jsem se spolu se svými spolubojovníky potil pod africkým sluncem abychom se připravili na to, co příjít mělo a muselo. Afrika je totiž jako časovaná bomba. Jeden diktátor jen čeká na to až jiný udělá chybu. A mezi totálním chaosem stály jen dvě divize. RAR a Balantyneho skauti. A tak jsme šli a plnili svou povinnost.

Pěkně dlouho jsem se krčil v porostu lesa a naslouchal okolí. Najednou odněkud zazněl ptačí trylek. A znovu. Normální člověk by to považoval za obyčejný ptačí hlas... ale já jsem znal toho ptáka. A věděl jsem že v poledne by noční pták jen těžko zpíval.Loktem jsem strčil do kolegy vedle mě a on přikývl. Jeden po druhém jsme odjistili zbraně a připravili se. O chvilku později se z lesa vynořilo několik postav. Postupovali po cestě ale jen naivka by si myslel že jsou bez krytí. Posadil jsem mušku na břicho třetího muže v řadě, který nesl na ramenou RPG. Z hluboka jsem se nadechl vyčkával. Náhle třeskl první výstřel a já zmáčkl spoušť. Slyšel jsem tupý, mlaskavý dopad střely na tělo a střelu jsem protáhl v krátkou horizontální dávku. Pak bouchl granát a vzduchem se rozezněl křik ,,Sanita!!!,,. Tehdy teprve začala má práce.

Po letech bojů nastal klid. Věděl jsem že nevydrží dlouho ale na můj názor se nikdy nikdo neptal. Nějáký lord zavelel a RAR byli rozpuštěny. Zůstal jsem v Africe a dělal jsem tu lékaře v zapadlé vesničce v Botswaně. Vlastnil jsem tam lovecké právo a byla to jedna z mých oblíbených aktivit. Jednou za mnou přišel nějáký člověk, který za mnou prý přijel až ze staré dobré Anglie. Řekl mi o jakémsi výzkumu a že shání dobrovolníky. Nejdřív jsem chtěl odmítnout, ale když jsem s vyslechl finanční stránku věci, začal jsem uvažovat jinak. Přemýšlel jsem co všechno bych mohl udělat pro vesnici a pro sebe a nakonec jsem smlouvu o účasti na projektu podepsal.

Doba, o kterou se zajímáte: Britský kolonialismus Afriky (17. 18. a 19. století)

Cíl na tomto světe: Žít klidný život na svém loveckém území. Se svou ženou, dětmi a s vědomím že prožil svůj život šťastně.

Schopnosti:
1. úroveň:
Domorodé jazyky- díky pobytu v africe ovládá několik domorodých jazyků.
Boj na blízko- V případě boje na krátkou vzdálenost je defenzivní a postrádá styl. Kdysi se učil MCS ale ztratil praxi.
Technická zručnost- Dokáže opravit drobné vady na výstroji, vozidlech a dalším vybavení.
Znalost dějin- Má lehce rozšířené povědomí o dějinách, zvláště pak o období kolonizace.
Taktika- Učil se základní principy bojové taktiky a možná si z nich i něco pamatuje.

3. úroveň:
Střelba- jako bývalý voják a současný lovec je skvělým střelcem. Zvládne použít jakoukoliv palnou zbraň od perkusy po LAW s velkým efektem.
Léčení- Vystudovaná medicína dává Seanovi možnost ošetřit prakticky jakékoliv zranění.
Přežití- Britští vojáci jsou známí svojí schopností přežít takřka kdekoliv, od polárního kruhu až po pouště. Sean navíc strávil půl života v Africe, takže je odborníkem na slovo vzatým, co se přežití v extremních podmínkách týče.

Obrázek nebo popis postavy:
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 04. 12

Sean Courtney - Kashikeho char Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sean Courtney - Kashikeho char   Sean Courtney - Kashikeho char EmptyWed Apr 04, 2012 8:14 pm

Povoleno, nemám výhrady.
Návrat nahoru Goto down
https://chronos-rpg.forumczech.com
 
Sean Courtney - Kashikeho char
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Projekt Chronos :: Pravidla a informace :: Hra :: Charaktery-
Přejdi na: