Projekt Chronos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Času je málo...
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 04. 12

Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu Empty
PříspěvekPředmět: Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu   Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu EmptySun Apr 15, 2012 1:59 pm

Když jste přiběhli na nemocniční oddělení, zjistili jste, že je to ohromná hala rozdělená vzduchotěsnými komorami a skleněnými dveřmi a vybavení je tu opravdu špičkové. To už ale u vás stál profesor a nabádal vás k jedněm z dveří. Rychle, rychle, nemáme čas. Jeden ze subjektů se vrátil těžce poškoz...ochrnut a s vážnými zdravotními problémy. Vypadá to, že v jedné z jeho plic je cosi, co musíte vyjmout.
Došli jste do pokoje, kde byly přístroje, rentgeny, počítače a mimo jiné ležel na stole sýpající muž. Dostali jste minimum času na základní hygienu a převlečení.
Návrat nahoru Goto down
https://chronos-rpg.forumczech.com
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu   Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu EmptySun Apr 15, 2012 2:41 pm

Sean


Rychle se převleču a vydrhnu. Při vstupu do oddělení s lůžkem až chrlím na personál otázky. Co se mu stalo?
Návrat nahoru Goto down
Mirella

Mirella


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 11. 04. 12

Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu   Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu EmptySun Apr 15, 2012 2:52 pm

Mirella
Ve spěchu jsem se opláchla a převlékla jsem se do sterilního. Vydala jsem se rovnou k tomu muži a prohlídla si zranění. Nevypadalo vůbec hezky. Než jsem začala něco dělat, chtěla jsem si poslechnout odpověď na Seanovu otázku.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 04. 12

Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu   Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu EmptySun Apr 15, 2012 3:37 pm

Michail ROsečkin

To právě nevíme. Byl už docela dlouho na misi ve starím Římě, někdy v letech 30 před naším letopočtem. Zdá se, že si ho někdo spletl a vyústilo to v zásah vojáků.
Muž se mezitím docela svíjel, vypadalo to, že má něco opravdu zaraženého v hrudi, která už byla otevřená. Cosi kovového. Také jste si mohli všimnout, že ten muž je docela zarostlý a má delší vlnité vlasy.
Návrat nahoru Goto down
https://chronos-rpg.forumczech.com
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu   Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu EmptySun Apr 15, 2012 3:51 pm

Sean


Napojte ho na přístroje a zajistěte dýchání přes druhou plíci. Chci mít po ruce resuscitační jednotku (takové ty dvě žehličky) a začněte odsávat krev z rány. Nebo se v té krvi utopí. Vytáhnu z kapsy baterku a prosvítím mu zornice očí. Mirello, podívej se na ten předmět v hrudi. Odhaduji to na hrot kopí.
Návrat nahoru Goto down
Mirella

Mirella


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 11. 04. 12

Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu   Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu EmptySun Apr 15, 2012 4:04 pm

Mirella
Přikývla jsem a podívala se dovnitř. "Vypadá to tak. Naštěstí to ale není moc hluboko," zkonstatovala jsem.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 04. 12

Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu   Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu EmptySun Apr 15, 2012 4:18 pm

Hrot byl skutečně zaražen celkem mělko v plíci, stále tu ale hrozilo prasknutí vlivem tlaku okolního vzduchu. Sestry hned přiezly, co jste žádali a začaly odsávat krev. Chlapík vypadal relativně vpořádku. Zornice reagovaly s menší prodlevou, ale nic vážného.
Návrat nahoru Goto down
https://chronos-rpg.forumczech.com
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu   Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu EmptySun Apr 15, 2012 4:50 pm

Sean


Fajn, vyndáme tu věc ven ať to máme v cajku. Hluboko to neni, mohlo to být daleko horší. Vezmu ze stolu chirurgické lžíce a přejdu si líp k ráně. Mirell, vezmi si dva háky a až ti řeknu tak trošku roztáhneš žebra. Sestro, budeme zatavovat cévy, tak buďte připravená.
Návrat nahoru Goto down
Mirella

Mirella


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 11. 04. 12

Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu   Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu EmptySun Apr 15, 2012 6:07 pm

Mirella
Vzala jsem si háky a připravila se na povel.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu   Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu EmptyMon Apr 16, 2012 6:26 pm

Sean


Připravím se se lžícema nad hrot a chvilku počkám aby Mirella mohla dát háky na místo. Teď.
Návrat nahoru Goto down
Mirella

Mirella


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 11. 04. 12

Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu   Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu EmptyTue Apr 17, 2012 6:33 pm

Mirella
Jak jsem zaslechla povel, roztáhla jsem trochu žebra, aby mohl Sean vyjmout ten hrot.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu   Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu EmptyTue Apr 17, 2012 6:37 pm

Sean


Lžícemi opatrně obejmu hrot a vytáhnu ho ven. Odložím je a vezmu chirurgickou pájku. Začnu zatavovat cévy a pomalu uzavírat ránu.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 04. 12

Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu   Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu EmptyTue Apr 17, 2012 7:02 pm

V momentě, kdy jsi chtěl hrot vyndat, hrot zčernal a pacientovi se přitížilo. Okolo hrotu se objevilo jakési černé žilnatění, které se rozšířilo vždy, když jsi se ho dotkl lžícemi.
Návrat nahoru Goto down
https://chronos-rpg.forumczech.com
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu   Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu EmptyTue Apr 17, 2012 7:04 pm

Sean


Co to do hajzlu?? Fajn, sestro, tampony. Vezmu si několik tamponů a zkusím hrot obalit.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 04. 12

Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu   Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu EmptyTue Apr 17, 2012 8:08 pm

Hrot je obalen, ale zase se ani nehne. Pacient trochu sípá, ale vypadá to, že mu to způsobuje menší bolest, než předtím.
Návrat nahoru Goto down
https://chronos-rpg.forumczech.com
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu   Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu EmptyTue Apr 17, 2012 8:48 pm

Sean


K čertu... já si snad pošlu na patologii pro otvírák. Znovu vezmu lžíce a přes tampony hrot uchopím a pokusím se ho vytáhnout.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 04. 12

Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu   Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu EmptyTue Apr 17, 2012 8:53 pm

Teď už se hrot hnul celkem bez problémů. Vyndal jsi ho, ale stejně po něm zbyla černá, rozšklebená díra.
Návrat nahoru Goto down
https://chronos-rpg.forumczech.com
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu   Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu EmptyWed Apr 18, 2012 4:45 am

Sean


No to je paráda... odeberu zčernalou tkáň a pošlu jí na přednostní rozbor. Pak se pokusím zatavit cévy v ráně abych zastavil krvácení jak jen to jde.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 04. 12

Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu   Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu EmptyWed Apr 18, 2012 6:48 am

Ať děláš, co děláš, ten chudák pořád umírá. Když jsi se tkáně dotkl skalpelem, opět zareagovala černá hmota a žilnatění na plíci zčernalo ještě víc.
Návrat nahoru Goto down
https://chronos-rpg.forumczech.com
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu   Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu EmptyWed Apr 18, 2012 12:33 pm

Sean


Otočím se na asistenty. Okamžitě ho napojte na vnější oběh a plíci odstavte. Černých bodů se nesmí dotknout žádný kovový předmět. A dejte mu krev...
Návrat nahoru Goto down
Mirella

Mirella


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 11. 04. 12

Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu   Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu EmptyFri Apr 20, 2012 3:28 pm

Mirella
Překvapeně jsem zírala na to zranění. S něčím takovým jsem se nikdy v životě nesetkala. Svůj pohled jsem upřela na Seana, který zvládal nečekanou situaci skvěle.
"Co mám dělat?" zeptala jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu   Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu EmptyFri Apr 20, 2012 3:32 pm

Sean


Sežeň mi keramický nůž. Nesmí mít ocelovou čepel.
Návrat nahoru Goto down
Mirella

Mirella


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 11. 04. 12

Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu   Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu EmptyFri Apr 20, 2012 3:34 pm

Mirella
Přikývla jsem a odstoupila. Začala jsem se přehrabovat ve všech možných nástrojích, ale všechny byly kovové. Nakonec jsem přece jen našla to, co jsem hledala a podala nůž Seanovi.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 04. 12

Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu   Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu EmptyFri Apr 20, 2012 7:59 pm

S keramickým nožem to bylo o poznání lehčí- rána už nijak neprotestovala a pacient byl ve vyrovnaném stavu napojen na vnější oběh. Zatavování cévek nebylo těžké.

Později jste si všimli, že celou tu dobu vás sledoval profesor. Úchvatné, úchvatné... řekl s obdivem.
Návrat nahoru Goto down
https://chronos-rpg.forumczech.com
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu   Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu EmptySat Apr 21, 2012 8:01 am

Sean


Když je konečně hotovo, odejdu ze sálu a strhnu si rukavice. Dojdu až na chodbu kde se sesunu k zemi. K čertu... už jsem skoro zapomněl jakej je to stres...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu   Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jde mu o život! (Mise pro Kashikeho a Mirellu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Sean Courtney - Kashikeho char

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Projekt Chronos :: Pravidla a informace :: Hra :: Mise-
Přejdi na: