Projekt Chronos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Času je málo...
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Seznámení s projektem

Goto down 
+5
Dastan
Nico
Kashike
SteamTiger
Admin
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 04. 12

Seznámení s projektem Empty
PříspěvekPředmět: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem EmptyTue Apr 10, 2012 10:00 am

Každý z vás měl asi týden na to, aby si prošel hrad. Odteď končí nuda a začíná pořádná práce. Rozezněl se alarm a vy všichni jste byli nahnáni do místnosti ne nepodobné přednáškovým sálům. Pak vešel Michail Rosečkin:

Seznámení s projektem The_scientist_erik_by_taenadoman-d4uejq0

Dobré ráno. řekl a tím utišil sál. Přihlásili jste se k projektu Chronos. Jakožto mluvčí a částečný zprostředkovatel informací se s vámi budu setkávat asi nejčastěji.
Nemluvil zrovna nejrychleji, ale nebylo to tak hrozné. Takže...jsem profesor Michail Rosečkin. Můžete mi říkat profesore. Byl jsem již několikrát na výpravě a umím spustit stroj. Jakékoli dotaz směřujte na mě, buď jsem u stroje, ve svém pokoji nebo ve společenské místnosti. Pokud nejsem ani tam, přednáším a nesmím být rušen...
Přejel po vás pohledema pokračoval: Každý z vás má u sebe identifikační kartu. Tu musíte předložit při každé kontrole. To je zatím vše. Nějaké dotazy?
Návrat nahoru Goto down
https://chronos-rpg.forumczech.com
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem EmptyTue Apr 10, 2012 12:58 pm

Ivan

Proč sme sem vlastně museli přijít?
Pane, jaké přednášky máte na mysli? Je možnost se na nějakou přednášku přihlásit?
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem EmptyTue Apr 10, 2012 1:45 pm

Sean


Uvelebím se v posluchárně a poslouchám profesora. Pro případ nouze mám před sebou notes s perem na poznámky. Tak jo... teď se tedy pravda ukáže...
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 04. 12

Seznámení s projektem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem EmptyTue Apr 10, 2012 2:53 pm

Michail Rosečkin

Samozřejmě, že se můžete přihlásit. Přednášky obsahují jednak rady pro přesuny a jednak informace o politických situacích ve světě. Také se můžete přihlásit na přednášky o životních stylech ve starších dobách. Rád bych ale, aby jste se hlavně zaměřili na zátěžový trénink kvůli přesunům a co nejdříve začali s misemi Chronosu.
Návrat nahoru Goto down
https://chronos-rpg.forumczech.com
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem EmptyTue Apr 10, 2012 3:12 pm

Ivan

Dobře, přesuny a politika mě zajímá. Zátěžovej trénink vynechávat nebudu, ale nemyslim si, že to z hlediska mího zdravý nutný.
Pane, kdy můžeme začít s tréninkem, kde a kdy se koná a kolik musíme projít tréninků, aby sme mohli na misi? A na mise se chodí v týmech, nebo i samostatně?
Možná někomu mohlo přijít, že se ptám až moc, ale informace sou nejdůležitější základ.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 04. 12

Seznámení s projektem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem EmptyTue Apr 10, 2012 4:18 pm

Michail Rosečkin

Jste velmi nedočkavý, ale mně se to líbí. usmál se profesor a pokračoval: Tréninky jsou prakticky neustále. Bylo by dobré trénovat minimálně 50 hodin měsíčně, což znamená jeden a půl hodiny denně. Můžete si rozvrhnout tréninky, jak chcete, například zátěžový víkend a tak dále. Školení bývá vžy před misí a je hlavně pro tým, který na misi půjde. A konečně k misím: Budete chodit na mise podle toho, co po vás budeme chtít. Ze začátku to bude hlavně sběr informací, takže budete chodit po třech až pěti do jednoho období. Celkem můžeme kontrolovat až šest skupin najednou, takže se nebojte, že by se na vás nedostávalo. Později už půjde o mise činnostní, při kterých je důležitá přesnost.
Návrat nahoru Goto down
https://chronos-rpg.forumczech.com
Nico

Nico


Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 06. 04. 12

Seznámení s projektem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem EmptyTue Apr 10, 2012 4:38 pm

Nico Clarke

Celý týden po mě nikdo nic nechtěl. Nedalo se říct, že by se mi to nelíbilo. Navzdory mým pochybnostem jsem měl opravdu dostatek pitominek nahrazujících pořádnou cigaretu, takže jsem se po třech dnech začal cítit... celkem normálně. Což se naprosto vymykalo normálu posledních měsíců. Teď se však mělo dít, jak se zdálo něco důležitého. Nahnali nás do jedné místnosti, kde se nám představil jistý muž, jako "profesor". Následovalo krátké oznámení a pak dotaz na dotazy.
To si nás sem zavolal jen kvůli těmhle pár větám? Mnoho povyku pro nic. Potichu jsem si odfrknul.
Že mu nebudu říkat profesor jsem věděl už teď. To bych odsuď mohl taky vyletět stejně rychle, jako ze školy.
Chvíli bylo ticho a já už si myslel, že už se snad nikdo nezve. V tom okamžiku se ale začal ptát jakýsi muž. Podle tónu hlasu ho všechno tohle dost bralo. Podvědomě jsem si přejel rukou místo, na kterém jsem měl přilepenou nikotinovou náplast a využil času, který jsme tu museli strávit na prohlížení si ostatních a zatím co jsem jedním uchem poslouchal diskuzi nedaleko, aktivně jsem se začal zabývat myšlenkou, co tu vlastně dělám. Byla to má oblíbená zábava od dob, co jsem se dostal do kriminálu, ikdyž tam to nebylo tak markantní vzhledem k tomu, že jsem mezi grázly - byť s menšími, nežli s jakými jsem seděl - vyrůstal odmalička. Tady to bylo něco jiného. Místnost byla zaplněná dobře stavěnými chlapy (jestli tu byla nějaká dívka, tak jsem jí musel přehlédnout), proti kterým jsem vypadal jako párátko.
Zavěsil jsem si pravý malíček do tunelu a přehodil nikotinovou žvýkačku, která momentálně pomáhala náplasti v doplňování potřebných látek mému tělu, do druhé části úst. Následně jsem se jí málem zalknul, když jsem si všiml sedícího muže, který by mě pravděpodobně, kdyby se postavil převýšil o hlavu.
Konec konců ani onen horlivý tazatel nebyl žádné tintítko. Nebyl sice o tolik vyšší, než já, ale to si očividně kompenzoval šířkou v ramenou.
Safra, začínám trpět komplexem méněcenosti, pomyslel jsem si z velké části ironicky, ikdyž moje mužská pýcha se přece jen cítila být trochu uražena. Což bych samozřejmě nikdy nepřiznal ani sám sobě.
Pak ke mě ale dolehla slova "profesora" a málem jsem se zalknul podruhé.
"Můžu se zeptat, v čem spočívá fyzický trénink?" ozval jsem se a odlepil se od stěny o kterou jsem se do té doby opíral, ač jsem byl původně odhodlán neptat se, protože jsem na sebe nechtěl upozorňovat a vůbec jsem toužil potom, aby mi dali všichni pokoj.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem EmptyTue Apr 10, 2012 4:54 pm

Ivan

Při vší úctě pane, je rozdíl mezi nedočkavostí a plýtvání časem. Naučil sem se svůj čas využívat jak nejlépe dovedu. Sedět a kecat mi nepřijde moc dobrá činnost, proto chci vědět co potřebuju a jít něco dělat. Když tedy dovolíte, ještě si poslechnu kde jsou tréninkové prostory a půjdu.
Operace v týmu budou dobré, mnohem jednodušší, než kdyby se měli akce provádět v jednotlivcích. Měl sem strach, že nebude dostatek lidí na týmy. A padesát hodin se dá zvládnout do dvou týdnů... to klidně obětuju. I když podle mě nebude padesát hodin zdaleka zapotřebí.
Počkal sem, až mi sdělí, kde jsou prostory na trénink a pak sem tam vyrazil. Co bude náplní tréninku mě už nezajímalo, protože se to dozvím dřív nebo pozdějc přímo na místě.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 04. 12

Seznámení s projektem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem EmptyTue Apr 10, 2012 5:55 pm

Michail Rosečkin

Tréninkové prostory jsou z části kryté v severní budově komplexu a z části na dvoře. V otevřeném terénu pak probíhají speciální tréninky pro mise. Nevím, jak moc jste se zde procházeli, ale upozorňuji vás, že pro vaše bezpečí nesmíte vycházet před noc na dvůr. Důvodem jsou velmi nízké teploty, které by s vámi udělaly rychlý proces, kor, pokud se budete vracet z tréninkové budovy.
Návrat nahoru Goto down
https://chronos-rpg.forumczech.com
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem EmptyTue Apr 10, 2012 6:40 pm

Sean


Poslouchám a letmo si poznamenám několik detailů. Mohu se také optat? Jak je to s technickým zázemím a materiálem? Především se ptám na vybavení k misím jako je výzbroj a výstroj.
Návrat nahoru Goto down
Dastan

Dastan


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 10. 04. 12

Seznámení s projektem Empty
PříspěvekPředmět: Dastan Nasab   Seznámení s projektem EmptyTue Apr 10, 2012 6:42 pm

Dastan Nasab

Sedel som na jednej zo stoličiek vypočul som si všetko kto čo povedal zatiaľ som sa ja do konverzácií nepridal pretože všetko čo som chcel počuť už bolo povedané a tak som si iba prezrel každého jedného čo bol v miestnosti zatiaľ to vyzeralo zaujímavo a aj prítomný vyzerali že zvládnu tréning ako aj jedného z mužov nebavilo sedieť tak ani mňa radšej by som už šiel niečo robiť.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 04. 12

Seznámení s projektem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem EmptyTue Apr 10, 2012 7:00 pm

Michail Rosečkin

Co se týče vybavení, máte na výběr z několika zbraní a celkem velký sortiment k daným misím. Zbraně a vybavení dostáváte vždy den před misí, abyste se seznámili s výhodami i nevýhodami. Pak se vrátil k Nicovi, protože mu došlo, že nezodpověděl dotaz: Fyzický trénink bude hlavně na udržení fyzičky, to znamená běh, skoky, kliky, cviky s expandéry, s medicinbaly a tak dále.
Návrat nahoru Goto down
https://chronos-rpg.forumczech.com
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem EmptyWed Apr 11, 2012 11:59 am

Ivan

Díky za informace. Řekl sem a vyrazil sem rovnou do severní budovy. Měl sem v plánu si to načasovat tak, abych odešel z tréninku ještě před setměním.
Návrat nahoru Goto down
Dastan

Dastan


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 10. 04. 12

Seznámení s projektem Empty
PříspěvekPředmět: Dastan Nasab   Seznámení s projektem EmptyWed Apr 11, 2012 1:37 pm

Dastan Nasab

Postavil som sa zo stoličky pričom som sa pozeral na profesora.Ak dovolíte pôjdem na tréning...Povedal som pomaličky som sa dostal k dverám a vyrazil som do severnej budovy.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem EmptyWed Apr 11, 2012 1:44 pm

Sean


Děkuji... ještě jedna věc. Jak je to tu s ošetřovnou? Jsem lékař a hádám že to budu potřebovat vědět, kdyby se někomu něco stalo.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 06. 04. 12

Seznámení s projektem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem EmptyWed Apr 11, 2012 2:21 pm

Zoramu


Chvilku poslouchám přemýšlím a nakonec se optám.Jaká je tu možnost že mě někdo zradí během mise?Byl jsem stále né moc důvěřivý k lidem.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 04. 12

Seznámení s projektem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem EmptyWed Apr 11, 2012 2:30 pm

Michail Rosečkin

Ošetřovna je ve východním křídle budovy. Je dobře zařízená jak na chirurgické zákroky, tak na běžné úkony. Pak sebou očividně trhnul, když se zeptal Zoramu. CHvíli mlčel, bylo vidět, že se snažil nějak zaobalit odpověď. Doufejme, že se to nestane.... řekl nakonec.
Návrat nahoru Goto down
https://chronos-rpg.forumczech.com
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 06. 04. 12

Seznámení s projektem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem EmptyWed Apr 11, 2012 3:00 pm

Zoramu

A najdu tu někoho kdo my vysvětlí moje ehm...Stišil jsem hlas.Schopnosti?
Návrat nahoru Goto down
JoshX

JoshX


Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 10. 04. 12

Seznámení s projektem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem EmptyWed Apr 11, 2012 4:36 pm

Joshiro X

seděl jsem v zadu a byl jsem po celou dobu ticho a vnimal co se děje. pak jsem byl ale přinucen promluvit protože jsem nezavětřil otazku.
"Profesore prominte, kde zde pote najdu mechanika?"
Návrat nahoru Goto down
Mirella

Mirella


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 11. 04. 12

Seznámení s projektem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem EmptyWed Apr 11, 2012 4:42 pm

Zaklepala jsem a opatrně vstoupila do místnosti.
Sakra, jdu pozdě! No nevadí, prostě budu poslouchat a na konci se zeptám na to, co jsem neslyšela. Počkat, vážně jsem tu jediná holka?
Sedla jsem si a poslouchala. Zaslechla jsem, kde je ošetřovna. Měla by být dobře zařízená i na chirurgické zákroky. Nádhera.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 04. 12

Seznámení s projektem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem EmptyWed Apr 11, 2012 6:28 pm

Michail Rosečkin

Mechanik jako takový zde není, pane...Joshi... podíval se profesor do papírů a kontroloval podobu. Je tu pár vědců, kteří vám pomohou s vašimi problémy, pokud to tak můžeme nazývat.
Co se týče schopností a jejich rozvíjení, náš ústav se od tohoto distancuje. To znamená, že zde nenajdete žádné učitele a podobně. Své schopnosti si rozvíjíte sami ve cvičných prostorách.
Návrat nahoru Goto down
https://chronos-rpg.forumczech.com
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 06. 04. 12

Seznámení s projektem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem EmptyWed Apr 11, 2012 7:16 pm

Zoramu

Děkuji.Poklonil jsem se jak bylo zvikem v mé nerodné zemi a odebral se po paměti do tréningové části.
Návrat nahoru Goto down
JoshX

JoshX


Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 10. 04. 12

Seznámení s projektem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem EmptyWed Apr 11, 2012 7:28 pm

Josh X
přikivnul jsem zvednul jsem se a zamiřil jsem si to do tréningovych prostoru.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 06. 04. 12

Seznámení s projektem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem EmptyThu Apr 12, 2012 11:56 am

Zoramu

Když jsem našel trénovací místnost začal jsem hledat tréningové katany.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Seznámení s projektem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem EmptyThu Apr 12, 2012 2:35 pm

Sean


Ještě jedna drobná technická... pokud bych měl zájem o nějáké specifické předměty, dá se to někde objednat?? Třeba konkrétní věci do polní lékárny, náboje nebo alkohol?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Seznámení s projektem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení s projektem   Seznámení s projektem Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Seznámení s projektem
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Projekt Chronos :: Pravidla a informace :: Hra :: Čas na hru-
Přejdi na: