Projekt Chronos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Času je málo...
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Lance Carter - GeraltWOLF

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
GeraltWOLF

GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 04. 04. 12

Lance Carter - GeraltWOLF Empty
PříspěvekPředmět: Lance Carter - GeraltWOLF   Lance Carter - GeraltWOLF EmptyFri Apr 06, 2012 3:20 pm

Subjekt: Lance Carter

Věk: 25

Výška: 189

Váha: 86 kg

Původní národnost: Američan

Povaha: Klidný, neprojevujíc většinu emocí.

Záliby: Střelba, sparring, šerm, dobré pití.

Životopis: Narodil jsem se ve Washingtonu, matka na mateřské, otec výzkumník tamější tajné organizace. Očekávalo se ode mě, že půjdu v jeho stopách. A přesně to jsem na tom nesnášel. Vystudoval jsem základku a poté mě otec již nepustil na střední a převzal mé učení sám. Hustil do mě kvanta vědomostí, které jsem většinou poslouchal jen na půl. Můj život začínal teprve večer..

Už od malička jsem měl rád bojová umění, bohužel nikdy jsem žádné dělat nemohl. Problém byl v mém pohrdání pravidly. Nic mi to neříkalo a tak jsem se v noci uchyloval do temných ulic Washingtonu, účastníc se pouličních soubojů které jsem většinou vyhrával. Takhle to pokračovalo až do mých 18 narozenin. Zhruba v té době, jsem se začal zajímat o šerm, dostal jsem se však pouze na kendo. Uchvátila mě i japonská historie a já se poprvé v životě se zápalem do něčeho pustil. Roky plynuly, má výbušná povaha se díky kendo tréninku zklidnila a já našel něco čemu můj mistr říkal vnitřní rovnováha.

Kulka prolétla, těsně nad mojí hlavou..hrábl jsem před sebe hledajíc svou čepel, někdo mě však chytl za nohy a mrštil se mnou o zem. V té chvíli jsem ztratil vědomí, poslední co si z té chvíle pamatuju je křik matky a klejícího otce. Přesně tak..můj otec ze mě udělal projekt výzkumu.

Další dny v chladné cele, celodenně podrobován testům a výcviku. Bylo na mě provedeno také pár pokusů, které ze mě měli udělat perfektního vraha. Posunuli mi práh bolesti, mnohonásobně zlepšili mé smysli, dokázal jsem vidět ve tmě a také mě obdařili "hroší kůží" díky které moje tělo dokázalo vydržet neuvěřitelné věci, bez poškození. Měsíce plynuly a já nikdy neztratil naději, že jednou budu moct uprchnout. Povedlo se mi to na jedné mé misi. Když jsem byl v bývalém Rusku. Pomohla mi tam jedna žena, tvrdíc o sobě, že pracuje pro jakýsi Projekt. Navrhla mi abych se přidal...a co já mohl dělat? Sám v cizím prostředí, jsem jí na to kývl.

Doba, o kterou se zajímáte: Japonsko, 18. - 19. století, zejména období Shinsengumi

Cíl na tomto světe: Zničit organizaci ve které pracuje jeho otec.

Schopnosti:

Lv. 1 - Všeobecné znalosti - Vlivem otcova učení má široký rozhled. Něco mu v paměti utkvělo.
- Plížení, skrývání, pasti - Dokáže se dobře skrývat i nastražit nějakou tu past.
- Střelba - Dokáže poměrně dobře střílet, více spíš z odstřelovacích pušek. Ale pistoli zvládne taky.
- Znalost Japonska - Má poměrně hodně načteno o Japonsku a jeho historii.

Lv. 3 - Chladné zbraně - Dokáže mistrně využívat cokoliv od nože, po velké čepele.
- Boj na blízko - Pouliční boje, podpořené výcvikem kterým prošel v organizaci. Celé jeho tělo je jedna velká zbraň.
- Smysly a "Hroší kůže" - Genetická vylepšení smyslů nad úroveň člověka. Častým mlácením, postřelením a všem možným formám zranění si moje kůže vypěstovala jakousi zvýšenou odolnost.

Obrázek nebo popis postavy:
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 04. 12

Lance Carter - GeraltWOLF Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lance Carter - GeraltWOLF   Lance Carter - GeraltWOLF EmptySat Apr 07, 2012 1:43 pm

Dobře, vpořádku. Povoleno
Návrat nahoru Goto down
https://chronos-rpg.forumczech.com
 
Lance Carter - GeraltWOLF
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Projekt Chronos :: Pravidla a informace :: Hra :: Charaktery-
Přejdi na: