Projekt Chronos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Času je málo...
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Informace o schopnostech

Goto down 
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 04. 12

Informace o schopnostech Empty
PříspěvekPředmět: Informace o schopnostech   Informace o schopnostech EmptyWed Apr 04, 2012 11:40 am

V životopise jste jistě narazili na kolonku "Schopnosti". DO této kolonky patří vše důležité, co vaše postava dělala před nastoupením do Projektu (počítejme s tím, že všichni umíme ty základní věci jako čtení, psaní, počítání...). Fantazii se meze nekladou, můžete být absolutně cokoli.

Každá schopnost je označena číslem udávajícím stupeň vaší schopnosti (max 3). Jsou povoleny tři schopnosti s úrovní 3. Pokud tak učiníte, mohou mít vaše další schopnosti POUZE úroveň 1.
Příklad: Střelba 3, boj s nožem: 3, Polní medik: 3, polní kuchař: 1, vášnivý čtenář:1

Dalším pravidlem je různorodost schopností: Jeden člověk prostě nemůže být génius na chemii a zároveň skvěle střílet. Proto by měly schopnosti úrovně 3 nějakou spojitost. U ostatních je to jedno.

Každá úroveň 3 může být rozdělena na dvě úrovně 2. Tudíž po šesti schopnostech úrovně 2 můžete mít opět jen jedničky.

Výjimka: Ve výjimečném případě, který je popsán v příběhu nebo u schopností, si můžete napsat jednu schopnost úrovně pět. V té jste expert a nikdo jiný ji už na této úrovni mít nemůže. Je to například speciální výcvik, vlastní zkušenost (věc prováděná patnáct let a víc...) a tak dále. V případě, že máte pětkovou schopnost, můžete mít POUZE jednu schopnost úrovně 2 a schopnosti úrovně jedna.

Informace schopností: Bylo by fajn, kdybyste každou schopnost alespoň krátce popsali. Lépe se to pak převádí na úrovně a do hry.
Plůs pokud popíšete nějakou zajímavou schopnost, může vám být přidělena.
Například "Vášnivý čtenář" úrovně 3: Přečetl jsem již tolik knich, že o každé době vím záklaní věci a mám i znalosti navíc. Pokud si chci na něco vzpomenout, a četl jsem o tom, po chvíli mi to vyvstane na mysl.
Návrat nahoru Goto down
https://chronos-rpg.forumczech.com
 
Informace o schopnostech
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Projekt Chronos :: Pravidla a informace :: Informace o hře-
Přejdi na: