Projekt Chronos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Času je málo...
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Obléhání Jeruzaléma

Goto down 
+2
Rebeca Flynn
Admin
6 posters
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 04. 12

Obléhání Jeruzaléma Empty
PříspěvekPředmět: Obléhání Jeruzaléma   Obléhání Jeruzaléma EmptyTue May 15, 2012 7:15 pm

Profesor vám dal za úkol najít v obléhaném Jeruzalémě muže s tetováním na krku, získat od něj informace a opět se dostat zpět.

Sraz máte v přednáškovém sále.
Návrat nahoru Goto down
https://chronos-rpg.forumczech.com
Rebeca Flynn

Rebeca Flynn


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 07. 05. 12

Obléhání Jeruzaléma Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obléhání Jeruzaléma   Obléhání Jeruzaléma EmptyWed May 16, 2012 12:42 pm

dorazila jsem již připravená v přednáškové hale,opřela jsem se o zeď a čekala na zbytek týmu se kterým jsem měla jít do akce. Snad se mé vědomosti budou na toho muže hodit.... přemítala jsem vduchu
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 06. 04. 12

Obléhání Jeruzaléma Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obléhání Jeruzaléma   Obléhání Jeruzaléma EmptyWed May 16, 2012 3:07 pm

Zoramu

Dorazil jsem do haly a čekal co mi nabídnou za výbavu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Obléhání Jeruzaléma Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obléhání Jeruzaléma   Obléhání Jeruzaléma EmptyWed May 16, 2012 7:16 pm

Sean


Dorazil jsem do přednáškové místnosti a gestem pozdravil ostatní. Usadím se na své obvyklé místo a začnu si pročítat poznámky z briefingu a z mého vyhledávání.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 04. 04. 12

Obléhání Jeruzaléma Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obléhání Jeruzaléma   Obléhání Jeruzaléma EmptyFri May 18, 2012 8:06 pm

Ivan

Vešel sem do místnosti, pozdravil sem a vyrazil sem rovnou za Seanem. Omlouvám se že sem nestihl dorazit na trénink. Pohlížení těch spisů mi zabralo dýl než sem čekal. Vzhledem k mému věku bych se už konečně měl naučit být dochvilný.
Omluvil sem se a pak sem se šel postavit ke dveřím a čekal sem.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Obléhání Jeruzaléma Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obléhání Jeruzaléma   Obléhání Jeruzaléma EmptySat May 19, 2012 10:25 am

Sean


Přišel ke mě ten šermíř a začal se omlouvat. Nic se neděje, taky jsem do toho dost dlouho koukal. Holt se budu muset učit za pochodu. Nebo si vzít Glock do kapsy.
Návrat nahoru Goto down
Mirella

Mirella


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 11. 04. 12

Obléhání Jeruzaléma Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obléhání Jeruzaléma   Obléhání Jeruzaléma EmptySun May 20, 2012 5:12 pm

Mirella
Dorazila jsem do přednáškového sálu, postavila se do rohu a čekala na "odjezd".
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 04. 12

Obléhání Jeruzaléma Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obléhání Jeruzaléma   Obléhání Jeruzaléma EmptySun May 20, 2012 8:09 pm

Do sálu vešel profesor a za ním dva vojáci nesoucí středověké hadry. "Jména si vymyslete sami, oblečení máte zde. Doufám, že jste si toho hodně nastudovali. Hodně štěstí. Až budete připraveni, přijďte za mnou do místnosti s Vortexem." Pak opět odešel.

//omlouvám se, nemám moc času...

//Do svého postu každý napište, co byste chtěl za výbavu (Oblékl jsem si to a to...)
Návrat nahoru Goto down
https://chronos-rpg.forumczech.com
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 06. 04. 12

Obléhání Jeruzaléma Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obléhání Jeruzaléma   Obléhání Jeruzaléma EmptyThu May 24, 2012 8:56 pm

Zoramu

Meč:
Oblečení:
Budu si říkat Amát.Obleču se a vyzbrojím.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 04. 04. 12

Obléhání Jeruzaléma Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obléhání Jeruzaléma   Obléhání Jeruzaléma EmptyFri May 25, 2012 11:06 am

Sean


Projdu si nějáké ty věci. Vezmu jedny kvalitní kalhoty z pevného sukna, pořádné kožené boty do půli lýtek, gambeson, nátepníky a rukavice. Ze zbraní zvolím estoc, drobnější pěstní štítek a za pas seax.

Oděv:
Spoiler:

Meč:
Spoiler:

Pukléř:
Spoiler:

Seax:
Spoiler:

Když se na sebe podívám, objeví se mi na tváři veselý úsměv. Od teď žádný Sean, jen Arnán z Kraku.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 04. 04. 12

Obléhání Jeruzaléma Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obléhání Jeruzaléma   Obléhání Jeruzaléma EmptySat May 26, 2012 9:22 am

Ivan

S úsměvem sem sledoval jak se všichni zbrojí. Já osobně sem zvolil něco více měšťanského a menší dýku.

tunika:

kalhoty:

boty:

dýka:

Hmm... svoje méno si dát nemůžu, my Rusové sme totiž zrovna stáli na druhý straně se Saladinem... Budu Jan od Trentu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Obléhání Jeruzaléma Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obléhání Jeruzaléma   Obléhání Jeruzaléma Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Obléhání Jeruzaléma
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Projekt Chronos :: Pravidla a informace :: Hra :: Mise-
Přejdi na: