Projekt Chronos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Času je málo...
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pravidla ke hře

Goto down 
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 04. 12

Pravidla ke hře Empty
PříspěvekPředmět: Pravidla ke hře   Pravidla ke hře EmptyTue Apr 03, 2012 9:47 pm

Pravidla ke hře budou poněkud složitější:

1) Respektovat admina

2) Sice nemám rád psaní double postů, ale pokud se dlouho nic neděje, nemám proti tomu výhrady

3) Myslí se kurzívou, jména se píšou podtrženě a mluví se tučně. U koho uvidím barvičky (a nebude mít speciální důvod), ten letí.

4) Před každým postem napište podtrženě Jméno-kde se nacházíte. Je to celkem důležité, protože nechci zakládat miliardy místností. Uvedu příklad: Admin-záchod

5) A teď systém dělání věcí: Pokud jste v něčem velmi dobří, například v kreslení koleček, a chcete to s někým provozovat, můžete napsat, zda se mu akce povedla, či nikoli. Je to takový experiment. Opět uvědu příklad na třech postech jdoucích za sebou:

Jana- obývák
Naučím tě kreslit kolečka. řekla jsem a začala kreslit kolečka. Opravdu s emi povedla. Teď ty.

Jan- obývák
Zkusil jsem také nakreslit kolečko. Snažil sjem se ze všech sil.

Jana-obývák
Kolečko se ti celkem povedlo, ale nebylo tak dokonalé, jako to moje.

Jak vidíte, Jana umí kreslit kolečka a proto může určit, zda se Janovi nákres povedl. Taktéž můžeme převést i na soubojové akce, to znamená- pokud si v něčem opravdu věříte a jste v tom dobří, můžete dopsat, co se dotyčnému stane. V případě admina je velká šance, že se to opravdu stane, v případě ostatních záleží na nich.
Návrat nahoru Goto down
https://chronos-rpg.forumczech.com
 
Pravidla ke hře
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Projekt Chronos :: Pravidla a informace :: Pravidla-
Přejdi na: