Projekt Chronos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Času je málo...
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Trénovací místnost

Goto down 
+2
SteamTiger
Admin
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 62
Join date : 03. 04. 12

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptyWed Apr 11, 2012 9:47 pm

Trénovací místnost je ohromná hala velikosti fotbalového hřiště v jednom cípu hradu. je v ní prakticky vše, an co si vzpomenete, ať už se jedná o překážkovou dráhu či o zbraně. Dost často se tam potlouká pár subjektů, kteří trénují. Tato místnost je otevřená 24 hodin denně, ale je vytápěná jen na slabší pokojovou teplotu, takže bych tam určitě nepřespával.

Trénovací místnost Songjiang_xiaodui_training_hall

//Mimoherně: Tato místnost je kvůli velkému zájmu jako jediná oddělená, takže pokud chcete trénovat, piště sem. Pokud jdete pryč, napište KAM.
Návrat nahoru Goto down
https://chronos-rpg.forumczech.com
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 04. 04. 12

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptyThu Apr 12, 2012 1:19 pm

Ivan

Rozhlídl sem se kolem a hledal někoho, kdo by to tu vedl, ale nepřišlo mi, že by tu byli cvičící pod nějakým režimem. Pokud to bylo tak, že si sem chodili procvičit to co potřebovali, zcela svévolně, tak mi přišlo celkem zbytečný otálet s první zdejší misí. Utužovat svoji fyzičku můžu mezi misema. Pak mi ale došlo, že bez týmu nikam nepudu a zbytek lidí asi bude ten tréning potřebovat. Všiml sem si, že ostatní šli taky trénovat, tak sem za nima hned došel.
Zdravim, já sem Ivan. Je dost možný, že se dostanu s některýma z vás do týmu, takže kdyby někdo potřeboval sparring partnera, nebo chtěl pomoct se cvičením, se tu k dispozici. Řekněme že mám několik tréningů za sebou, takže pro mě zase není tolik nutný samostatně cvičit. Nenechte se zmást vzhledem, sice už nejsem nejmladší, ale nehodlám se držet někde pozadu.
Návrat nahoru Goto down
Dastan

Dastan


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 10. 04. 12

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptyThu Apr 12, 2012 1:33 pm

Dastan Nasab

Došiel som do tréningovej miestnosti rozhliadol som sa tam no v tom prehovoril jeden z mužov pozrel som sa na neho.No ak budem trénovať boj tak iba z mečom...Na boj z holými rukami som moc neni...Popravde ani my to moc nejde.Povedal som pričom som sa stále pozeral na neho.Skoro som sa zabudol predstaviť...Dodal som z úsmevom.Možno že ma poznáte...Volám sa Dastan Nasab bývalí profesionálny bežec a podla rekordov zatiaľ najrýchlejší človek sveta.Dopovedal a znova som si začal prezerať miestnosť.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 06. 04. 12

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptyThu Apr 12, 2012 1:34 pm

Zoramu

Když už jsem konečně našel tréningovou katanu. (to je katana ale je tupá) Slyšel jsem co říkal Ivan.Došel jsem tedy k němu přičemž jsem vzal katanu kdyby přijmul mou výzvu.Nezatrénujete sei?Nabídnu mu jednu katanu s milým úsměvem ve tváři.
Návrat nahoru Goto down
JoshX

JoshX


Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 10. 04. 12

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptyThu Apr 12, 2012 2:31 pm

Josh X
chvily jsem sledoval treninkovy plac a teoreticky jsem nebral v uvahu nějaky sparring pokud bych neznal schopnosti ostatnich raději jsem přešel rovnou k tomu nejtěžšimu boxovacimu pytlu co tu byl a začal doněj hazet prvně přime zasahy levačkou a pote pravačkou kde byl jasně vyditelny rozdil sily... po chvily jsem začal přidavat i kopy holeni do pytle a rytmicky procvičovat tělo.
Návrat nahoru Goto down
Dastan

Dastan


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 10. 04. 12

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptyThu Apr 12, 2012 2:40 pm

Dastan Nasab

Po chvíľke som sa trochu zahrial a natiahol následne som začal behať tak aby som nikomu nezavadzal bolo príjemné si znova zabehať a dostať sa opäť do formy. Medzi tým som premýšľal aké to bude na misiách a čo sa všetko môže stať.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 04. 04. 12

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptyThu Apr 12, 2012 3:39 pm

Ivan

O ano, Dastan Nasab. Neměl sem moc času se dívat na televizi, ale slyšel jsem o tvém rekordu, vskutku skvělá práce mladíku. Řekl sem uznale, když se mladý běžec představil.
Potom mě jeden z nich vyzval na tréning. Ale ovšem rád budu nápomocen. S mečem zacházet umím, ale ode mě toho moc neobkoukáš, mohl bych ti ale kdyžtak s něčím poradit. Jak se jmenuješ?
Řekl sem a vzal sem si od něj cvičnou katanu a tasil ji. Bohužel sem ji nikdy nedržel v ruce, takže sem ji chytil jako jedenapůlručný meč a postavil sem se do střehu.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 06. 04. 12

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptyThu Apr 12, 2012 4:26 pm

Zoramu

Poodstoupím od něj a ukloním se.Zoramu Xenidy.Ale přátelé mi říkají ZX (zet ix) a nepřátelé zase Démonní ZX.Jsem sedmý dan.Vyšel jsem z úklonu který byl v mé nerodné zemi slušností.Poté jsem zůstal v pozici kdy jsem jednou rukou držel pochvu meče a v druhé rukojeť.Meč ale stále zůstal v pochvě.Vlastně to vypadalo jako že se chystám tasit.
Návrat nahoru Goto down
Dastan

Dastan


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 10. 04. 12

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Dastan Nasab   Trénovací místnost EmptyThu Apr 12, 2012 6:47 pm

Dastan Nasab

Zastavil som pri stolíku na ktorom bola voda zobral som si jednu fľašu a napil som sa následne som šiel ku prekážkam ktoré boli tvorené zo žineniek bolo ich tam dosť vyskúšal som či držia a držali pevne boli tam aj nejaké laná a podobné veci čo my veľmi vyhovovalo. Postavil som sa na začiatok dráhy a rozbehol som sa oproti prvej prekážky. Bol to nízky múrik na ktorom som urobil speed vault a bežal som dalej a narazil som na druhú prekážku použil som trik menom kong preskočil som ju veľmi rýchlo a bežal som dalej bolo toho ešte dosť predo mnou ale nerobilo my to žiadne problémy takéto prekážky som skákal ako malí chlapec v rodnom meste v parkoch a na budovách.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 04. 04. 12

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptyFri Apr 13, 2012 3:14 pm

Ivan

Sedmý dan, páni, jsem tu mezi samými zkušenými sportovci, ale pamatuj že ve válce nejsou pravidla, tak čekej od nepřítele to nejhorší.
Řekl sem a podíval sem se na jeho postoj. Tušil sem jeho úmysl. Sek z tasení tak rychlý, že jen ti zkušení na něj mohou reagovat. Jenže já sem využil toho, že nechal meč v pochvě a rychle sem k němu přiskočil a chytil sem mu jílec katany, aby nemohl tasit a ještě sem pro jistotu nastavil meč tak, aby se o něj jeho katana zastavila, kdyby stihl opravdu rychle tasit, než mu chytím katanu.
Pokud se mi katanu povedlo chytit, tak sem mu pak z toho krytu sekl po tepnách na krku. I když byl meč tupý, tak sem čepel trochu naklonil, aby se po krku kdyžtak jen smekla.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 06. 04. 12

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptyFri Apr 13, 2012 8:19 pm

Zoramu

To že mi chytil katanu mě zaskočilo.Ale rychle jsem zareagoval tím že jsem prostě odhodil pochvu.Hm.Trochu jem zachraptěl.Přičemž jsem vší silou odsunul meč aby se ho dtknul kdekoliv čepelí.V tu chvíli v něm proběhl elektrošok který by ho měl orchomit a měl by tím pádem zastavit útok.Pokud se tak povedlo nabral jsem ho ramenem a udělal si odstup.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 04. 04. 12

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptyFri Apr 13, 2012 10:04 pm

Ivan

Najednou mi ztuhlo tělo a začalo brnět a katana mi vypadla z ruky. Když mě ale chtěl nabrat ramenem, tak se mi druhá ruka obmotala kolem jeho krku(levá pořád drží jílec meče), dal sem mu kolenem na solar a tou samou nohou sem udělal podmet a zkusil ho složit na zem.
A v tudle chvíli si znovu umřel, nebo minimálně prohál. Ale žádný učený z nebe nespadl. Řekl sem, pokud se podmet povedl.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 06. 04. 12

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptyFri Apr 13, 2012 10:27 pm

Zoramu

Když jsem ležel na zemi jen jsem zíral.Spíš Pýcha předchází Pád.Usmál jsem se potupně.
Návrat nahoru Goto down
Dastan

Dastan


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 10. 04. 12

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptySat Apr 14, 2012 7:33 am

Dastan Nasab

Ako som bežal predo mnou bola dalšia prekážka urobil som Cat leap a zoskočil som dolu pričom som urobil kotrmelec vpred tým to dráha skončila a ja som šiel znova ku stolu kde som sa napil a sadol som si na chvíľku a začal som sledovať ostatných.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 04. 04. 12

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptySat Apr 14, 2012 8:40 am

Ivan

A co takhle, chybama se člověk učí? Řekl sem a podal sem mu ruku, abych mu pomohl vstát. Teď sem od něj očekával aspoň nějakej pokus o přehoz nebo stržení na zem. Periferně sem sledoval Dastana, když trénoval. Velice pohyblivý a mrštný člověk, rozhodně užitečný. Za padesát hodin tréninku se všichni naučí aspoň trochu bojovat a zvyknou si na to, že pravidla prostě nejsou a pak to bude velice silná skupina.
Návrat nahoru Goto down
Dastan

Dastan


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 10. 04. 12

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptySat Apr 14, 2012 9:50 am

Dastan Nasab

Chvíľku som si oddýchol napil som sa čistej vody a znova som sa postavil pred prekážková akurát som si ju troška pozmenil znova som sa rozbehol prvá prekážka bol múr z tyčou na vrchu a tak som spravil under bar a bežal som dalej. nasledovala dalšia prekážka ktorú som opäť prekonal potom som už musel zastaviť lebo som toto nikdy pred tím nezvládol bolo to vyhradené miesto a ja som po ňom nemohol prejsť a čo my jediné ostávalo bolo prebehnúť po stene vždy som zvládol najviac dav kroky a tak som sa vrátil a rozbehol som sa šikmo som bežal po stene urobil som dva dlhé kroky a následne som sa odrazil od steny a dopadol som na zem pri tom som urobil kotrmelec vpred. Postavil som sa a usmial som sa že som to konečne zvládol chvíľku som tam ešte len tak stál.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 06. 04. 12

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptySat Apr 14, 2012 10:49 am

Zoramu

První pravidlo zní.Žádná pravidla nejsou.Kdo bude první rýt hubou v zemi prohrál.Takhle to mám asi chápat.Zvedlaj sme se a s mečem do bojové pozice.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 04. 04. 12

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptySat Apr 14, 2012 11:47 am

Ivan

Zavrtěl sem hlavou. První pravidlo je, buď svině a využij každou příležitost. Jinak v tom máš asi jasno. Řekl sem a nohou sem vyhodil katanu do vzduchu a chytl sem ji. Při tom sem pořád sledoval Zorama.
Nejhorší na tom všem vždycky je, že proti tobě nikdy nestojí jenom jeden protivník a často chodíš proti dvou a více různým typům bojovníků... moment. Řekl sem a podíval sem se na toho chlapíka, co bušil do pytle(JOSH X).
Zdravim. Sem Ivan, nemáš zájem si zatrénovat? Potřebujeme další lidi.
Návrat nahoru Goto down
JoshX

JoshX


Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 10. 04. 12

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptySat Apr 14, 2012 12:03 pm

Josh X
Okem jsem se podíval na Ivana a přestal vnimat pytel ktery se opět vší silou kterou jsem ho pravačkou vymrštil vracel zpatky. když do mě ale narazil já se nepohnul ani o chlup a šel jsem směrem za Ivanem.
"Joshiro X skraceně Josh X co by se odemě očekavalo při vašim zatrenovani když držite ty meče?"
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 06. 04. 12

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptySat Apr 14, 2012 12:18 pm

Zoramu

Vzal jsem si svou katanu a usmál se.Dobrá tedy.Budu svině.Čepel katany zostřela a stvrdla.Katana se mi zdála lehčí ale kdyby někdo potěškal asi by měl rpoblém ji udržet.
Návrat nahoru Goto down
Dastan

Dastan


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 10. 04. 12

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptySat Apr 14, 2012 12:57 pm

Dastan Nasab

Postával som furt na tom istom mieste no ale už som mal dosť tohto typu tréningu a tak som šiel preč zastavil som až pri vreciach dal som si rukavice a začal som boxovať zvoľna neudieral som moc silno bol som už dosť unavený.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 04. 04. 12

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptySat Apr 14, 2012 1:41 pm

Ivan

Dastane, nezatrénujete si s námi?
Zeptal sem se a pak sem se otočil k těm dvoum, co tu už byli. Zoramu, vemte si teď tréninkový meč, nechceme, aby se někdo zranil. Stejně tak bych rád poprosil vás pane Joshi, aby ste nelámal kosti.
Celý trénink bude spočívat v tom, že budeme všichni proti sobě. Jste v nevýhodě a zároveň si musíte dávat pozor na všechno kolem a nikomu nemůžete věřit. Každý bude používat to co umí nejlíp, ale tak aby nikdo nebyl zraněn, je to cvičný souboj, co říkáte?

Řekl sem a položil sem cvičný meč a vyhrnul sem si rukávy. Pokud se to někomu nelíbí, tak prosím by teď odešel.
Návrat nahoru Goto down
JoshX

JoshX


Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 10. 04. 12

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptySat Apr 14, 2012 2:15 pm

Josh X
"V nevyhodě?" tvařil jsem se nechapajic ikdyž jsem si ve skutečnosti vubec nic nemyslel o tomto. jen jsem se podival a snažil se zjistit kdo co použije a jakym zpusobem. zaroveň jsem ihned skoumal kdo použije jaky bojovy styl ikdyž to dělam vždy i přimo v boji. pote jsem souhlasně přikivnul.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 06. 04. 12

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptySat Apr 14, 2012 4:47 pm

Zoramu

Meč se vrátil do normálu a čepel se mu proměnila na vodu.Dobrá.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 04. 04. 12

Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost EmptySat Apr 14, 2012 5:06 pm

Ivan

Jedeme. Řekl sem a rychle sem vystartoval proti Zoramovi. Jen co sme byl metr a půl od něj sem vyskočil, levačkou sem ho kopnul z vnitřní strany do ruky ve který držel meč a špičkou pravačky sem ho strčil do hrudníku, dost silně aby udělal pár kroků zpět, ale ne tolik, abych ho nějak zranil, nebo mu vyrazil dech.
Jen co sem dopadl sem pohled zaměřil na Joshe, Zorama sem sledoval jen periferně a po Joshovi sem kopl patou na hrudník a pak hned na bradu.(kop na hruď s velkým nápřahem, na bradu bez nápřahu, nestahoval sem nohu zpět)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trénovací místnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénovací místnost   Trénovací místnost Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Trénovací místnost
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Projekt Chronos :: Pravidla a informace :: Hra :: Čas na hru-
Přejdi na: